Dzień Otwarty w pracowni biologicznej.

Dzień Otwarty II LO w pracowni biologicznej poświęcony był klasie medyczno-ratowniczo-przyrodniczej. Uczniowie klas ósmych Siemianowic i okolicznych miast mieli okazję zapoznać się z możliwościami wyremontowanej, zmodernizowanej pracowni biologicznej Matei. Mikroskop sprzężony z tablicą multimedialną, lupa binokularowa o takich samych multimedialnych możliwościach, nowe hodowle… Była też informacja o pełnej gamie zajęć w terenie – znaku firmowym matejkowskich przyrodników.