Wyróżnienie dla Anny

XXVI Tydzień Ziemi w Zabrzu powoli dobiega końca. Wyróżnienie w konkursie literackim “Ekologiczna szkoła moich marzeń” uzyskała Ania Rakowska z klasy 1 bl medyczno-ratowniczo-przyrodniczej. W swoim opowiadaniu “Czterolistna koniczyna” Ania przedstawiła swoja wizję przyjaznej szkoły. Oto fragment Jej pracy:

Dziewczyna podeszła do stalowych drzwi, przyłożyła swoją koniczynkę do czytnika, znajdującego się obok nich i po cichym piknięciu ze strony drobnego urządzenia szatynka mogła zobaczyć sporych rozmiarów szklarnię ogrodową i to nie byle jaką. Szklarnia, która pełniła funkcję domu dla roślin, ale także była miejscem wypoczynku dla uczniów, niczym oaza spokoju. Pierwszy raz od wstąpienia w progi tej szkoły na twarzy Liliany zagościł szeroki i szczery uśmiech.

Anno! Gratulacje!