Pożegnanie z ekologami-abiturientami, czyli 7 wspaniałych!!!

Dziewczyny otrzymały pamiątkowe dyplomy oraz owoce mango. najaktywniejsza z nich – Ola z klasy 3BL – otrzymała także dynię piżmową. Wpis na Jej dyplomie brzmiał:

” Za 3 lata aktywności w pracach Koła Ekologicznego, tworzenie jego atmosfery, za wysiłek włożony w sprzątanie cmentarza cholerycznego i Lasku Bytkowskiego, za niezapomniane chwile na szlakach przyrodniczych wędrówek po Parku Śląskim, Egzotarium, Śląskim ZOO, reprezentowanie szkoły w czasie spływu Brynicą oraz za uśmiech i wyjątkową życzliwość.”

Znacznie więcej zdjęć z większości działań wspaniałej siódemki można znaleźć w starszych wpisach na tej podstronie…, nowych już nie będzie…